| Alecs_Alexandru_1981 a întrebat:

Acum doua zile am vazuf un tutorial pe youtube in care tipul respectiv arata cum sa faci sa iti meargq pc mai bine si am urmat pasii lui am intrat in ms config advanced si am bifat cateva chestii si acum windowsul merge extrem de incet si nu pot sa mai fac nimic.Cum as putea reinstala windowsul? Sau macar sa fac altceva.

1 răspuns:
| Nemessys a răspuns:

Sa te duci in istoric, cauti tutorialul, il vizionezi iar si debifezi ce a bifat ala in video ( intelegi tu ) Adica cu ajutorul tutorialului poti sa-ti dai seama ce ai bifat gresit ca dupa sa repari greseala