| TheBlackDeath a întrebat:

Acum mult timp Mi-am Instalat ROBLOX si acum imi zice ca pe D: (Local disk D cu Windows) ca nu mai are spatiu...

Cum sa-l instalez in C: daca el automat se instaleaza in D:

Răspuns Câştigător
| Infoxpert a răspuns:

Muta folderul pe C, sau ia-ti unlocker si mutal fortat

| TheBlackDeath explică (pentru Infoxpert):

Nu merge sa il mut, da-mi linkul la Unlocker sau unul pentru un tutorial

| Infoxpert a răspuns (pentru TheBlackDeath):

Http://www.filehippo.com/download_unlocker
apropo uneori va trebui sa dai mai multe restarturi si trebuie sa fii atent ca sa nu se porneasca programul cand se porneste pc-ul

5 răspunsuri:
| Infoxpert a răspuns:

Sau fai spatiu la Discul D, e rau cand un disk nu are spatiu

| TheBlackDeath explică (pentru Infoxpert):

E o problema ca acolo ruleaza chesti care imi trebuie (Java care are 152 MB si ocupa cel mai mult spatiu ruleaza aproape tot calculatorul...acum nici roblox-ul nu mai merge)

| Infoxpert a răspuns (pentru TheBlackDeath):

Cumparati memorie