| laurentiu1997 a întrebat:

Acum un an am instalat panda cloud antivirus dar nu a mai functionat si l-am dezinstalat totul ok pana cand am gasit in program files folderul si fisierele acestuia am incercat sa le sterg dar mi da o eroare cum pot scapa de el definitiv funda

3 răspunsuri:
| Adelk a răspuns:

Inseamna ca windowsul inca mai foloseste acele fisiere cand dezinstalezi un program cel mai bine ii sa folosesti control panel program and features.Intra si vezi daca mai e acolo unde ti-am zis eu si incearca sa il dezinstalezi de tot.

Daca nu poate mai ai un backup de acum un an.
Foloseste si tu avast, nod32 sau karspesky sunt cele mai bune programe antivirus

| laurentiu1997 explică:

Mersi mult nu prea am mai nici un backup exista un soft care sa ma ajute sa scap imi ocupa cam milt spatiu p partitie daca exista

| laurentiu1997 explică:

Nu am vista sau 7 am xp si nu am gasit acest lucru in control panel