| anonim_4396 a întrebat:

Acum vreo 3 saptamani mi-am pierdut telefonui. Am facut reclamatie la politie dar pana acum nimic. Imi puteti spune daca exista un site unde pot scrie Imei. ul si. l poate depista? V.as fi foarte recunoscatoare. Multumesc; x

3 răspunsuri:
| NesScaFe a răspuns:

Daca ai Imei du-te la ce retea ai abonament sau suna la garantie ceva...

| AnnaHooran a răspuns (pentru NesScaFe):

Mi.am blocat simul. il am in alt tel. pe care il folosesc acum. Dar in caz de e scricat telefonul cred ca iti da altul dar daca l.ai pierdut nu prea mai cred

| NesScaFe a răspuns (pentru AnnaHooran):

Daca ai imei te poti duce la politie straight face un pr de al meu a pierdut iphoneu 4 la care avea imei lau gasit poitisti in austria si il au adus dupa 1 saptamana acasa laughing