| invizibil123 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Eu fac videouri de minecraft dar apoi, intr-o zi am incercat sa intru in el si am dat dublu click si nu s-a intrat in el si am mai incercat odata dar nu a mers.L-am sters si l-am downloadat din nou si tot nu se dechide.ce pot sa faca ca sa mearga? funda!

Răspuns Câştigător
| GutuvanMorgan a răspuns:

Ai instalat cea mai noua versiune de java? driverele placii video cele mai noi? ai sters TOT din locul unde este instalat MInecraft si sa reinstalezi pe curat?