| iLovePizza51 a întrebat:

! AJUTOR! Am cumparat dintr-un magazin Altex un joc. Acest produs imi ofera doar un cod, mai exact un Cod Steam. Plata mergea doar cu cardul, am efectuat-o. Am primit mail-ul ca respectiva comanda a fost inregistrata. Intrebarea mea este: Cum fac rost de codul respectiv? Am inteles ca vine prin email, deocamdata nu a venit nimic (am asteptat 30 de min.). vA ROG DACA MA POATE AJUTA CINEVA!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Stai linistit sigur o sa vina mai devreme sau mai tarziu, pana atunci verifica si folderul Spam! Bafta!

| iLovePizza51 explică (pentru lpavel):

Deci asa se procedeaza cu un astfel de prosdus? Iti trimite codul pe e-mail?

| lpavel a răspuns (pentru iLovePizza51):

Dap!