| AndreutzaMonicutza a întrebat:

AJUTOR! Nu stiu ce sa mai fac. Am antivirusul Avast si am numai probleme cu Pc Speed Maximizer. Am vrut sa scap de el si mi-am instalat SpyHunter 4 dar cautand pe net dupa am ajuns la concluzia ca si el este un program fantoma! CE SA FAC? va rog, ajutati-ma... cum sa le dezinstalez pe ambele? funda

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Eu folosesc Revo Uninstaller free si sunt destul de multumit de el. Cu ajutorul lui am sters si SpyHanter si multe altele.