| alex2009 a întrebat:

Salut acum am instalat un program in pc si nu mi-a placut cum este si am vrut sa il dezinstalez dar nu mai merge imi da eroare am incercat sa il dezinstalez si cu revo uninstaler dar nu merge cum scap de el? Ajutor

Răspuns Câştigător
| danutz_8631 a răspuns:

Incearca TuneUp 2009 eu pe asta-l folosesc.Bafta!

3 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Vezi ca acel program sa nu ruleze in background in timp ce tu incerci sa-l dezinstalezi.

| alex2009 explică:

Am rezolvat problema multumesc oricum pentru ajutor

| dania2698 a răspuns:

Incearca sa intri in start-control panel-add or remove programs si cautal acolo si dezinstaleaza-l... trebuie sa gasesti un buton in dreapta programului, daca ti mausul pe el dar fara sa apesi (butonul ii REMOVE)