| voicanmarius a întrebat:

Am o problema cu contul de mail imi scriu numele la Yahoo! ID si parola dau sign in si imi apare sa bag un cod iar dupa ce bag codul imi pune o intrebare What is the first name of your favorite uncle? stiu ca am scris ceva acolo dar nu mai stiu ce.Va rog daca poate cineva sa ma ajute pentru ca am multe conturi pe adresa asta de mail...Va multumesc

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand ti-ai facut contul ti-a pus aceasta intrebare.Pe care trebuia sa o tii minte.Asa se intampla cand ai multe conturi.

| voicanmarius explică (pentru darrio2007):

Pai da dar eu n mai tin minte ce am scris acolo asta e problema.

| voicanmarius explică (pentru voicanmarius):

SI NU POT IN ALT MOD SA ACCESEZ MAILU?
Trebuie neaparat sa raspund la intrebarea aia?

| availablehandyman a răspuns:

Sall! iti cere numele unchiului tau favorit este o intrebare in caz ca iti uiti parola sau ceva de genu scrie si tu acolo Andrei sau un nume ca o sa iti mearga happy!

| Iubb789456 a răspuns:

Si mie imi zice tot la fel? dar eu stiu numele ala care l-am bagat inainte si tot ala il bag ce sa fac

| Stan_Gelu_1977 a răspuns:

Si eu caut aceas problema cum pot sa o rezolv daca se poate sa imi spuna cine va va multumesc