| ady960 a întrebat:

am o problema nu pot intra pe email zice sa imi bag What is the first name of your favorite uncle? iar eu am uitat se poate face ceva sa intru pe email si sa imi pastrez id

Răspuns Câştigător
| pna a răspuns:

Http://vsh.ro/......essenger)/ asa am patit si eu si s-a rezolvat

3 răspunsuri:
| AlexNet74 a răspuns:

Si eu am patit asa, mi-am resetat parola si imi zicea ca trebuie sa contina o litera mare, ...eu mi-am stiut intrebarile. De ieri toti useri de yahoo! nu si-au putut accesa contul, iar yahoo! nici macar nu a anuntat asta

| ady960 explică (pentru AlexNet74):

Nok si ce a si putea sa fac

| AlexNet74 a răspuns (pentru ady960):

Cont nou :-(