| AxyAxii a întrebat:

Aloha, TPU! Cu mult timp in urma, am vazut un joc, era cu un barbat cu parul alb, pana la umeri, si din cate imi aduc eu aminte era imbracat in maro
( nu mai stiu sigur ). Barbatul trebuia sa faca misiuni si tot felul de chiesti, grafica era foarte buna.Stiu ca puteai sa sari, si trebuia sa mai omori cate o data si monstri. Jocul era de pc ( nu online ). Daca puteti sa ma ajutati, va-asi fi foarte recunoscatoare ^^.

Răspuns Câştigător
| asdfghjklmnop a răspuns:

Pai...cam cat de vechi e jocul? Cu barbatii cu parul alb, destul de lung...Stiu de The Witcher (2009) sau Legacy of Kain (1996, 2003).

2 răspunsuri:
| Biiba a răspuns:

Mai multe detalii...de ex ce fel de misiuni?

| AxyAxii explică:

Ce fel de misiuni thinking Nu mia stiu sigur, era acum 3-4 ani cam asa laughing. Parca intr-un turn. Nu mai stiu, singurele detalii pe care mi`le aduc aminte, sunt astea. Stiu ca avea o grafica foarte buna, si era un joc cu un barbat, care trebuia sa faca questuri. Trebuia sa caute si sa omoare monstri. Eram mica pe atunci. Scuze daca nu ajuta aceste detalii sad.