| Shadow003 a întrebat:

Am 13 ani si am auzit de jocul Outlast... As vrea sa stiu daca:
1. as putea sa il joc avand in vedere varsta mea,
2. Jocul merita jucat.

Răspuns Câştigător
| MariusS71 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... e un joc cu monstri din ceea ce am vazut. Poti sa il joci la 13 ani, dar depinde de firea ta, cel putin pe mine nu m-a speriat.( am tot 13 ani). Daca stii ca te sperii repede incearca sa il joci ziua si sa maresti luminozitatea. Daca merita jucat nu pot raspunde in numele tau. Tu trebuie sa decizi asta. Adevarat ca sunt unele jocuri care nu merita jucate dar asta e destul de OK. Daca vrei sa vezi cum e : http://www.youtube.com/watch?v=GP5k7I70qlI

| Shadow003 explică (pentru MariusS71):

Multumesc de raspuns! Chiar m-a ajutat!

2 răspunsuri:
| nurckye a răspuns:

Oho bau baul. pegi 18 este pentru parinti. Ce dracul e o imagine, nu i fa real ***