| Valentin_Dabija_1998 a întrebat:

AM 5$ pe steam in portofel si nu pot cumpara Counter.
pretull ui e de 2.74 E si imi zice "Comanda nu a putut fi încheiată deoarece echivalentul în valută pentru fondurile din Portofelul tău Steam nu corespunde cu preţul care trebuie plătit pentru această tranzacţie."
cum sa cumpar jocul?
funda

2 răspunsuri:
| KrNs3 a răspuns:

Nu ai banii necesari...ori mai incearca de mai multe ori.Mult noroc!

| xBubbless a răspuns:

Pai...orice Counter Strike de acolo depaseste 8 euro, iar 5$ care ii ai tu inseamna 4 euro si ceva. Deci mai ai de bagat bani.