| Yoral a întrebat:

Am o intrebare! Pe steam mi-am incarcat portofelul (Wallet) cu 50 de lei adica 389, 75 pуб. Cand am dat sa cumpar un joc mi-a scris asa : Comanda nu a putut fi încheiată deoarece moneda fondurilor din Portofelul tău Steam nu corespunde cu cea folosită pentru această tranzacţie.
Problema esta ca acest joc costa numai 1.99 euro si eu am dat 0 de lei pe el! Stie careva cum pot sa cumpar jocuri! Funda + Vot!

1 răspuns:
| Petrescu_Marius_1995 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu imi dai si mie raspusul please! sad