| SasaSasa2000 a întrebat:

Am auzit că pe Ps4 trebuie sa plătești casa joci on-line, pe Ps3 trebuie sa plătesc sa joc on-line

Răspuns Câştigător
| RaphahellDamian09 a răspuns:

Da trebuie sa platesti in fiecare luna sau an sa poti juca online. nu merita sa iti cumperi consola. Iati pc

| SasaSasa2000 explică (pentru RaphahellDamian09):

Am pc, dar e cam slab. merge MIneCraft pe el dar m-am cam plictisit...

| RaphahellDamian09 a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Pune-i o palca video. Iati un GTX 1050TI sau 1060. Placa video este cea mai importanta la jocuri. De exemplu daca fara placa video cu toate setarile pe low ai 30-40 de fps in CS:GO cu un GTX 1050Ti o sa ai 200 FPS cu setarile pe hight.