| fabian565 a întrebat:

Am auzit la colegi ca daca ai Xbox si vrei sa joci on-line trebuie sa platesti o taxa sau ceva de genul, este adevarat?

4 răspunsuri:
| BlitzkriegJack a răspuns:

Da, trebuie sa platesti pentru Xbox Live, un serviciu prin care joci online.

| sergiustephan a răspuns:

Da este adevarat, normal ca trebuie sa dai bani, doar este cel mai popular, este MICROSOFT!

| Hazer a răspuns:

Da, la XBOX este un serviciu prin care trebuie sa platesti bani.
Daca nu vrei sa platesti bani pentru a juca online, iti recomand PS3.

| fabian565 explică:

Dar stiti si de ce?