| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un joc si nu mai stiu cum se cheama da cine ma ajuta o sa ii dau si funda si vot acum va zic ceva din joc: -avea poza de pe desktop un fulger parca si in joc la inceput -era cu niste masini in mineatura -puteai face curse -avea puteri speciale:puteal lasa ulei apa (de pe ctrl) -era foarte frumos Va rog frumos sa ma ajutati Multumesc Frumos

4 răspunsuri:
| ALECSHD a răspuns:

Nascar.
Funda? happy

| Asasin007 a răspuns:

Primul raspuns nu este bun da al 2-lea nu este jocul pe care il ceream

| Asasin007 a răspuns:

Mai astept raspunsuri multumesc frumos pentru raspunsurile date

| andreidimitrie a răspuns:

Canter Strait 2! Asta e ca si eu am jucat! Dami terog funda!