| alexbos2 a întrebat:

Am bagat niste moduri pe samp si acum as vrea sa le scot sau sa le sterg ca atunci cand ma bag pe samp nu-mi arata toate obiectele... funda

3 răspunsuri:
| TheEyes a răspuns:

Ca sa stergi aceste moduri trebuie sa reinstalezi GTA-ul de la tine din calculator. Daca il reinstalezi nu vei avea nici o problema.
Salut, Bafta!

| alexbos2 explică (pentru TheEyes):

L-am dezinstalat si gta si sa-mp si tot is modurile

| TheEyes a răspuns (pentru alexbos2):

Da man pentru ca tu cand dezinstalezi Gta-ul iti raman niste fisiere.Si cand il instalezi inapoi iti baga modurile vechi.Sterge tot ce ai in pc ce apartine de GTA si sigur iti va merge.Eu asa am facut si mi-a mers.
Bafta