| Andrei90909 a întrebat:

Am comandat ps4.cand va veni de unde imi cumpar abonament ps+? de la altex sau de pe siteuri din America sau UK?

Răspuns Câştigător
| TwiXXXie a răspuns:

Nu, platesti prin paypal sau pur si simplu cu cardul, o sa primesti un cod pe e-mail si bagi codul acela pe ps4

| Andrei90909 explică (pentru TwiXXXie):

Pe acel site pe care mi l-ai dat abonamentul pentru. Ps+ este pentru ps4? Acest abonament este pentru.a merge online, nu?

| TwiXXXie a răspuns (pentru Andrei90909):

PS+ este acelasi si pe ps3 si pe ps4, si da este pentru a putea juca online happy

4 răspunsuri:
| TwiXXXie a răspuns:

PS+ iti poti cumpara de oriunde, un simplu search pe google si o sa iti apara cele mai bune site-uri, eu am xbox360 si live-ul tot timpul l-am luat de pe http://www.cheapxboxlivecodes.com/ vad ca acum au si membership pentru ps+ pentru 1 an... Acum depinde si pe ce zona iti faci contul, recomandat e sa faci pe UK pentru ca jocurile din europa sunt PAL si NTSC+J :D

| Andrei90909 explică (pentru TwiXXXie):

Si cand il cumpar dau contul meu de PSN si imi intra automat 1 an?