| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat ceva sâmbătă de pe altex pe la ora 8 seara.
Cand imi vine comanda.
CA azi nu veni!

Răspuns Câştigător
| Shanga a răspuns:

Lucreaza de luni pana vineri iar tu ai dat comanda sambata, asta inseamna ca astazi trimite comanda si ziua urmatoare o sa ajunga, adica maine cel mai probabil

| anonim_4396 explică (pentru Shanga):

Primi mesaj ca fu ridicat colegul la 16:23.
Cam pe la ce ora ar trebui să vină maine?

| Shanga a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca la mine ajungea pe la ora 12, sunt sigur ca o sa primesti un mesaj maine si o sa iti spuna cand o sa primesti coletul

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Abia luni se prelucraeza comanda si marti se trimite.

| Sn4k3 a răspuns:

Pana miercuri ar trebui sa vina.

| FaraNume1245 a răspuns:

Probabil că ar fi trebuit să citești ce ți-au spus cei de la Altex.

| Hoater_Dany_1990 a răspuns:

3 zile lucratoare! funda pls

| Comarnescu_Daniel_1990 a răspuns:

Probabil maine sau cel tarziu poimaine...asta daca ti-a preluat comanda