| Emitzu95 a întrebat:

Am conectat un PS3 la plasma prin hdmi. Cand intru in meniul ps3-ului am sonor, dar cand intru in joc nu mai am. Am incercat si cu cablu aduio digital. Nu merge! Ce sa fac? Cred ca e ceva din setari, dar nu am gasit nimic sad

3 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Din setari cauta sonorul si da-l la maxim din setarile jocului...winking

| VladPetcu a răspuns:

In timpul jocului da sonorul la maxim in timpul jocului, dar si inainte de a porni jocul...

| Emitzu95 explică:

Am facut asta. Sunt la maxim toate! Problema este ca initial Play-Stationul l-am avut la o plasma LG si l-am mutat la un Samsung. La LG aveam audio prin hdmi si la joc. La Samsung, cand intru in joc nu mai am sonor. Chiar nu inteleg. straight face