| djsummer a întrebat:

Mi am cumparat de curand un cablu hdmi si l-am conectat la pc si plasma, totul se vede bine, filmele, pe web la fel dar cand intru in orice joc nu mai imi transmite/apare nimic pe ecranul plasmei! Solutii?

4 răspunsuri:
| luminatar a răspuns:

S-ar putea sa fie o problema cu cablul.

| laramistigan27 a răspuns (pentru luminatar):

Oaaa,nu zau?! Omul a cerut niscai solutii ca a vazut si el ca e stricat cablul.Da' stai, ca tu zici ca ar putea fi o problema cu cablul.

| djsummer explică (pentru luminatar):

De ce sa fie stricat daca el merge, cand nu sunt intr-un joc. Cand intru in orice joc nu mi transmite din pc pe plasma. ce e asa greu

| djsummer explică (pentru laramistigan27):

Nu-i stricat! Cand intru in orice joc nu se vede imaginea pe plasma, cand nu sunt intr-un joc, gen ma uit la film, navighez pe internet se vede perfect!