| Gabriel_Bogdan_2001 a întrebat:

Am cont premium de minecraft.Si de ce cand vreau sa intru pe servere premium.Imi cere parola si nu pot sa o bag.Imi da Wrong Password

6 răspunsuri:
| TheAndi22 a răspuns:

Contul tau este luat de pe internet si astfel il folosesc mai multe persoane care deja au intrat pe server-ul respectiv si si-au inregistrat contul.
Incearca sa cumperi un cont doar al tau de pe mojang.com sau cauta alte servere pe care contrul acela nu a fost inca inregistrat!

| Gabriel_Bogdan_2001 explică (pentru TheAndi22):

Ok,mersi.Dar contul premium dupa Mojang.com este gratis sau trebuie sa cumpar?

| TheAndi22 a răspuns (pentru Gabriel_Bogdan_2001):

Trebuie sa-l cumperi, e 19.95 euro.
Merita daca joci mult cred.

| Gabriel_Bogdan_2001 explică (pentru TheAndi22):

Ok,mersi ma poti ajuta in privinta unui joc? Apropo ai Facebook. Poate ne imprietenim.

| TheAndi22 a răspuns (pentru Gabriel_Bogdan_2001):

Da, daca vrei trimite-mi un mesaj cu id-ul de skype sau ceva si vorbim acolo.

| Gabriel_Bogdan_2001 explică (pentru TheAndi22):

Nu am skype. Facebook daca vrei sa -l dai