| HHMarius a întrebat:

Am CS 1.6 si nu mai imi merge. Cand vreau sa intru pe un sv imi iasa cs-ul si imi apare o fereastra mica si imi scrie ( File read failure ) Cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Ai jucat codat!
Sterge toate wad-urile din counter-strike/cstrike!
Apoi instalezi in alta partitie jocul, daca ai in C pune'l in D sau invers!

| HHMarius explică (pentru IndiferentXD):

Eu nu am numa C. dar am sters totul si am reinstalat merge perfect, Mersi Frate

6 răspunsuri:
| raresbarbier a răspuns:

Poti renivia plobema daca reinstalez couter-ul

| HHMarius explică (pentru raresbarbier):

Lam reinstalat de vreo 2 ori Am si daownloadat altul si tot la fel!

| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

File read failure inseamna Fișier citit eșec incearca alt sv

| HHMarius explică (pentru qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg):

Pe orice sv e la fel. Si daca vreau sa joc cu Botii la fel imi da!

| HHMarius explică:

Lam reinstalat de vreo 2 ori. Am si descarcat altul si la fel. Pe orice sv imi face la fel, si cu botii daca vreau sa joc la fel. Nu stiu ce sa ii fac!