| KrisizZ a întrebat:

Am cumparat acum cativa ani un pc pre built Myria (i3-4170, GT 730 2GB DDR3, ASUS H81M-K, 6GB DDR3) si as vrea sa schimb placa video cu un GTX 750ti insa nu stiu daca sursa ma va duce sau trebuie schimbata. Nu stiu detalii despre ea doar ca are 500 W, am sa las un link cu poza: https://imgur.com/a/NP7wO

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Te duce, personal am testat cu un prebuilt cu un i5 si gtx 1050 ti, sursa fiind aceeasi, asta fiind pc-ul unui prieten, 1050 ti-ul consuma la fel ca un gtx 750 ti adica 75w