| LaurGMR a întrebat:

Am cumparat Crysis 3 si am primit la el un key pentru origin.
Am pus codul si dupa aia l-am instalat. Dar cand ii dau sa se deschida nu vrea. Por si simplu nu se deschide. Am jucat si varianta crack si acolo mergea foarte bine.
Trebuie sa il instalez cu Cd-ul?
Sau e de la mine?
PC specs:
Procesor: Intel Core i3 4360
Ram: HyperX Savage 8GB (2 x 4GB) DDR3 1600MHz CL9
Placa Video: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti

4 răspunsuri:
| Warchild a răspuns:

Salut
Da mai multe detalii.Da ceva eroare cand incerci sa-l deschizi? Folosesti firewall? Cand ai instalat ultima data Windows?

| LaurGMR explică (pentru Warchild):

Por si simplu dau dublu-click pe joc si nu se deschide.
Windows-ul l-am instalat vara asta.

| Warchild a răspuns (pentru LaurGMR):

E pe steam sau pe origin?

| Warchild a răspuns:

Salut
Mai jos cineva care a avut problema similara cu a ta si a rezolvato :
http://answers.ea.com/......d-p/992844