| Matei_Cornel_1991 a întrebat:

Am cumparat un program de pe internet si mi-au trimis un document text din care nu inteleg nimic...
textul este ceva de genul:
=== >I$ˆ’Í÷GûMêyÇÖ¼›sÿ ÏY? ï³KD\]JŠêÇ]qð«ÄÐjö ýŸ5Ôê\G
Ò¶Ä]ÏE\œdõ=*Ùø3âÀpdÒGÖõz†4sá¯D,-~Õ u: $¹‘pÝ€|(ÎãÜÔ7l·wqsà½6iä9yå‰cïòU Xçu$pƒàÇ‹GÒÏÒõk/BømâoÚ5Ý===
am deschis cu notepad si word si la fel arata
trebuie vreun program special? ce pot sa fac sa pot lua parola din acel document?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se pare ca este in limbile care scriu cu alta grafie de cat cea latina (Rusa, Chineza, Coreana, etc)> Incearca sa schimbi limba. Daca nu stii de unde n-ai ce-i face! Despre ce program este vorba?