| PhoenixOfWar a întrebat:

Nu imi apare anumite pagini pe facebook care sunt creeate recent, de ce? Stiti cumva ce as putea face? Mi am creeat un facebook nou la misto si imi apar acele pagini de pe facebook-ul asta nou.De exemplu pagina Digi Sport nu-mi apare, imi apar altele cu nume asemanator.( vorbesc de pagina aia cu aproape 9.000 de like-uri oficiala, in romana). Funda celui care da un raspuns!

1 răspuns:
| bebe25 a răspuns:

Nu iti apare deoarece ai calculatorul virusat ori pagina e foerte mica si nu ti-o aratab deoarece trebuie sati arata mai intai cele mai. Poti gasi pagina alt undeva acolo unde apesi sa esi depe facebook.Ok astept funda