| cfrtobias a întrebat:

Am descarcat fifa 2020 si acum imi apare eroare pentru origin trebuie sa fac cont neaparat am incercat sa intru si pe trial si e la fel http://prntscr.com/qi4ogc voi cum ati facut?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Am verificat si nu este crac functional pentru fifa 2020. Daca vrei sa il joci trebuie neaparat cumparat.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Extrage fisierele din ''Crack!''

| cfrtobias explică (pentru Wr3nch):

Lol am descarcat ieri winrar da nu l-am instalat de aia nu imi citea... acum nu imi citeste parola...

| cfrtobias explică (pentru Wr3nch):

Imi cere sa descarc parola link si e blocat cu elow to Continue.
file
File size: 615.98 KB

PASSWORD.TXT

MD5 Value: 94bfbfb41eba4e7150261511f4370f65

Complete an offer below to continue.
OBȚINEȚI CEL MAI BUN CONȚINUT WHATSAPP ACUM!

OBȚINEȚI NOUL GHID FIFA 20!

| Wr3nch a răspuns (pentru cfrtobias):

Atunci e teapa.

| cfrtobias explică (pentru Wr3nch):

Bine mersi

| Wr3nch a răspuns (pentru cfrtobias):

Am verificat si nu este crac functional pentru fifa 2020. Daca vrei sa il joci trebuie neaparat cumparat.