| Antoci_Alexandra_1988 a întrebat:

Am descarcat un joc de cuvinte de pe google play, se numeste Picnic Cuvant si nu pot trece de nivelul 65. Mai joaca cineva si ar putea sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| aniela47 a răspuns:

Hey,

Nu se potrivesc pentru ca nivelele au fost amestecate dar iti recomand sa cauti pe site-ul asta raspunsuri http://raspunsuri-picnic-cuvinte.psdartist.com. Poti cauta dupa un cuvant rezolvat deja si atunci nu mai ai nevoie de numarul de nivel! Multa bafta eu sunt la level 250 dar m-a si prins ca joc adica ma joc ca o nebuna pana la 2 noaptea :))) La fel am facut si cu Pixwords, sunt genul de jocuri care iti dau dependenta.

Anyway! Iti urez mult succes si spor la joc!

Te pup :*

| Antoci_Alexandra_1988 explică (pentru aniela47):

Da, am vazut ca nivelele nu se potrivesc. Multumesc de raspuns!

10 răspunsuri:
| sammy7 a răspuns:

65 – apa plata talpa

| dyya888 a răspuns:

Mai poti gasi aici http://www.zoda.ro/picnic-cuvant-solutii-si-raspunsuri niste site-uri unde poti cauta dupa cuvintele pe care deja le-ai aflat. Bafta

| AndreiMoraru a răspuns:

Https://www.picnic-cuvant.ro
Gasesti toate raspunsurile pe site-ul asta

| Gutu_Lenuta_2001 a răspuns:

Apa plata talpa

| Stefan_Zoica_1965 a răspuns:

Cum ai facut

| Nicoleta_Irina_1992 a răspuns:

Buna eu intru pe calculator, cum dau sa joc si eu jocul picnic cuvant?

| Toma_Alexandra_1985 a răspuns:

Eu am trecut de nivelu 80

| Miclosoni_Eugenia_1954 a răspuns:

Vreau sa instalez jocul picnic cuvant

| Popa_Tatiana_1956 a răspuns:

Vreau si eu sa joc