| Negru_Anonimul_2000 a întrebat:

Am facut din greseala o eroare mare.
Am luat Directx11 si as vrea sa raman la Directx9
Cum fac asta?

Funda

10 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Ce windows ai?

| qffwqfw a răspuns (pentru Ax3LdeV):

Daca ai windows 8, e ceva ce te blocheaza. Am avut problema si acum merge. Cauta pe net eroarea aia pe care ti-o da si iti va spune acolo ce trebuie sa faci in taskmanger. E ceva ce trebuie activat in win 8. Nu trebuie sa treci la 9 sa joci samp. Eu am 11 si joc linistit laughing dar am avut problema aia. Se rezolva.

| Ax3LdeV a răspuns (pentru qffwqfw):

Ok, spor la joc!

| Negru_Anonimul_2000 explică (pentru qffwqfw):

Eu am win7

| Negru_Anonimul_2000 explică (pentru Ax3LdeV):

| qffwqfw a răspuns (pentru Negru_Anonimul_2000):

Fa acelasi lucru, cauta pe net problema. Problem si ce iti spune. Pe yt sigur gasesti happy

| Negru_Anonimul_2000 explică (pentru qffwqfw):

Nu am gasit nimic pe Youtube

| qffwqfw a răspuns:

Eu personal iti recomand sa ramai la 11. E mai nou, sunt jocuri care necesita 11. Fii si tu mai pe nou. happy

| Negru_Anonimul_2000 explică (pentru qffwqfw):

Da,dar vreau si eu sa ma joc gta(Samp) rolling on the floor

| Negru_Anonimul_2000 explică (pentru qffwqfw):

Da,dar eu vreau sa joc Gta(Samp) rolling on the floor