| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o tampenie si nu stiu sa o repar, raspundeti doar daca stiti concret va rog...am xbox360-modat rgh si am incercat sa readuc consola la setarile initiale(de dupa modare,caci am mai schimbat cate ceva)... am dat : setup-settings-general settings-reset settings-default setings. xboxul revenise la setarile initiale, dar cand am incercat sa ma joc nu imi mai apareau, nu le mai listeaza,cand dau la games nu apare niciunul, chiar daca ele sunt inca pe hdd, pot sa le deschid din file manager, cum pot sa fac ca sa imi reapara jocurile listate cu titlu?

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

"Curiozitatea a omorat pisica".
Trebuie sa te duci la cineva sa o modifice din nou. De ce ai facut asa ceva? Chiar nu inteleg.
Jocurile nu le vede din cauza ca sunt fisiere pe care consola, initial, nu le intelege sau lipsesc fisierele care sa ii spuna ca sunt originale.

| anonim_4396 explică (pentru SilviaDulcik):

De 2 saptamani incercam sa setez xlink kay ...si am vrut sa revina la setarile normale, culmea dupa ce am facut tampenia asta, a2a zi dimineata in 5 minute aveam conexiunea la net straight face