| felicz a întrebat:

Am facut update la google chrome 13.0.772.0 si am o problema. Atunci cand incerc sa scriu ceva in bara de adrese, merge ingrozitor de greu. Literele apar in reluare si pana nu apare tot ce am scris, mi se blocheaza intreg calculatorul. Daca de ex scriu "de maine vreau sa merg la scoala", dureaza 14 secunde sa apara tot ce am scris. Are cineva aceeasi problema? Sfaturi? Sunt recunoscator.

2 răspunsuri:
| DenisX a răspuns:

Schimba platforma de internet, lucreaza in mozzila sau opera(mult mai bine si mai rapid)... sau ai internetul slab...

| felicz explică:

Nu e asta denisx. Pana sa fac update am folosit acelasi internet. Si nu e vb de viteza aici, mie doar cand scriu ceva in bara de adrese mi se blocheaza. In rest merge perfect. Firefox se deschide extraordinar de greu, opera e puturos. Chrome e cel mai rapid, sau cel putin eu asta prefer.