| efimash a întrebat:

PROBLEMA GOOGLE CHORME! Atunci cand incerc sa scriu ceva in bara de adrese, merge ingrozitor de greu. Literele apar in reluare si pana nu apare tot ce am scris, mi se blocheaza intreg calculatorul. Daca de ex scriu "de maine vreau sa merg la scoala", dureaza 18 secunde sa apara tot ce am scris. Are cineva aceeasi problema? Sfaturi? Sunt recunoscator.
Funda
Inainte mergea foarte bine
Am scanat nu am virusi, am sters istoricul dar totdeauna aceeasi problema, viteza internetului este destul de mare

1 răspuns:
| ana5 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru mi se bloca calculatorul mereu din cauza la google Chrome, dar mi-am instalat opera in loc de google chrome si acum nu mai am probleme, poti sa incerci si tu. Sper ca te-am ajutat!