| iuonak93 a întrebat:

Am fifa 09 si imi merge tot frumos pana cand intra jucatorii pe teren se blocheaza.Scuzati de categorie

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea putine detalii ca sa obtii un raspuns concret. Eventuale probleme: placa video, lipsa ceva fisiere din joc, etc.

| iuonak93 explică (pentru anonim_4396):

Procesor: Inter Celeron 3, 46 GHz
Placa Video: NVIDIA GeForce FX 5200 128 mb
2Gb Ram

| anonim_4396 a răspuns (pentru iuonak93):

Te-ai uitat pe cerintele minime ale jocului? Daca ele sunt compatibile cu configuratia computerului tau, incearca o dezinstalare completa si apoi instaleaza jocul iarasi.

| iuonak93 explică (pentru anonim_4396):

M'am uitat inainte de a downloada jocul, da sunt minime chiar si recomandate sa trecem cu vederea peste placa video.Voi incerca o reinstalare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iuonak93):

Pai tu treci cu vederea exact peste ce este mai important unui joc si anume placa video. Daca ea nu are memoria necesara jocului, atunci d'aia ti se blocheaza.

| iuonak93 explică (pentru anonim_4396):

Minima o are. Poti verifica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru iuonak93):

Atunci reinstaleaza-l din nou.