| Iarna3996 a întrebat:

va rog sa am ajutati! la fifa 09 nu imi apar jucatorii pe teren! de ce?crying cine ma ajuta sa fac sa vad jucatorii dau funda explicatie va rog!sad

3 răspunsuri:
| bogdan2091 a răspuns:

Poate ai un virus, in orice caz scaneaza pc-ul cu antivirusul care il ai si daca ai virusi eliminai... daca nu e asta atunci dezinstaleaza fifa 2009 si instaleaza-l iar deoarece este posibil sa ii lipseasca un fisier sau daca nu e nici asta este posibil ca jocul sa fie stricat...incearca ce ti-am spus poate mergehappy PS: eu am fifa 2009 dar nu mi s-a intamplat niciodata asabig grin bafta!

| Iarna3996 explică:

Cred ca e de la windows xp! imi trebuie windows xp profesional...

| BmwYO a răspuns (pentru Iarna3996):

NU! Nu este de la Windows, si eu am windows xp, si imi merge perferct happy, eu zic sa il instalezi din nou, si ..de unde ti-ai descarcat fifa 09? Si sa nu bagi windows xr profesional, pentru ca eu am avut xp prof. si de la fifa 08 nu mi-a mers niciuna, l`am schimbat si mi-am bagat win xp, si imi merge si fifa 12 happy, daca mai intampini probleme legate de fifa, lasa`mi idiul tau printr-un mesaj pe TPUwinking