| gabrielaugustin416 a întrebat:

Am gta 5 si cand intru in el imi da un update de 66 Gb cum fac sa scap de update si sa pot sa ma joc
ps: am net cu viteza slaba care descarca cu maxim 200kb/s

5 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Incearca sa intri fara o retea de internet pe joc, probabil asa merge.

| gabrielaugustin416 explică (pentru Alexuţ02):

Nu merge, nici nu imi mai arata sa intru in offline mod.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru gabrielaugustin416):

Fratilor eu am avut GTA V pe PS3..si am jucam offline, nu eram conectat la nimic, Wi-Fi, Net prin cablu etc. si mergea.dar offline happy

| gabrielaugustin416 explică (pentru Alexuţ02):

Eu l.am mai avut gta 5 pe pc inainte si ma jucam offline acum duoa ce l.am instalat din nou nu mai merge offline si imi da update

| TheKingBacca a răspuns:

1. Schimba-ti internetul, cum ai reusit sa instalezi GTA V cu acel internet?
2. Nu ai cum sa scapi, deoarece ai nevoie de internet pentru a intra pe GTA V si pentru a te conecta la Social Club, daca nu te conectezi la Social Club efectiv nu vei putea sa intrii pe GTA V.