| anonim_4396 a întrebat:

Am încercat sa ma conectez pe faceit cu contul de steam și am greșit contul de steam de câteva ori laughing și după când am vrut sa-l bag pe cel corect spunea ca am eșuat de prea multe ori și sa încerc mai târziu, au trecut vreo 6 ore si tot nu merge, ce ii pot face?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Mai aștepti. Pe forum Steam cineva a avut o problema asemanatoare, a așteptat cateva zile si a scăpat de problema.

Alti utilizatori spun ca au reușit sa se conecteze cu un vpn.

| Davidaks13hje a răspuns (pentru PainTech):

O sa încerc, am vrut sa ma contactez pentru cs go, sper sa treacă pana mâine seara