| Nevroza a întrebat:

Am inchis clapita la laptop si acum, cand l-am deschis mi-a aparut o eroare sus, "System Operating not found" si nu se mai deschide. Tin sa mentionez ca am avut Windows Vista pe 32 de biti Home Basic si nu am mai avut probleme cu el. !

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Gone With the Wind - sau scoate stick-ul (sau CD-ul) din unitate şi mai porneşte odată PC-ul

| Nevroza explică (pentru sierra1):

Pai o partitie de 75gb merge in care imi tin documentele

| PainTech a răspuns:

Ciudat. Prima data cand s-a dus windowsul cu tot cu clapa.
Reinstaleaza Windows. Sunt curios ce specificatii ai.

| Nevroza explică (pentru PainTech):

Laptop Fujitsu Amilo Li1710

Intel Dual Core 1. 8ghz
2Ram
ATI Radeon Expres 210M
200gb hdd cred.

Am doua partitii si acum cand am instalat Windows-ul pe aia imi da eroare... nu am patit niciodata desi am verificat HDD si cealalta cu Documente merge.

| Nevroza explică (pentru PainTech):

Sa fie de la hard?

| PainTech a răspuns (pentru Nevroza):

La asta m-am gandit si eu prima data, dar e ciudat de faptul ca partitia cu documentele functioneaza.

| PainTech a răspuns:

Merita sa incerci cu NeoSmart Easy Recovery pentru Windows Vista. Poate rezolva multe probleme de boot. Gasesti soft pe net.