| Bogdan1212 a întrebat:

Am instalat nfs most wanted pana aici totul bine si frumos apare fereasta unde zice cat % s-a facut din imagine se face 100% bun dau finish dau sa intru in nfs si zice Please insert the correct CD-ROM, select ok and restart application ma duc la daemon tools i fac imaginea si cu acela intru din nou dau PLAY si imi da aceiasi chestie ce ii fac?

Răspuns Câştigător
| anoxdox a răspuns:

Pai ai nevoie de un crack pentru joc sau de un key serial (code) sunt pe net cate vrei happy