| Zapa12 a întrebat:

Am intrat pe un server "cutitarii." nu stiu cum si atunci cand vreau sa dau pe find servers se conecteaza automat pe serverul lor, cum scap de chestia aia x(?

PS:E vorba despre cs 1.6

Răspuns Câştigător
| música a răspuns:

Buna, Zapa12
adminii pe acel server tin redirecte si de aia cand te conectezi vei intra mereu pe serverul lor.Solutia ar fi sa reinstalezi din nou cs 1.6. Sper ca ti-am putut fi de folos
O zi placuta:*

| crystyy16 a răspuns (pentru música):

Este mult mai simplu intrati in /cstrike/resource/si stergeti GameMenu.res si ati scapat

4 răspunsuri:
| s2god a răspuns:

Sau poti sa scrii in consola unblindall si dupa sa dai use default, baftabig grin funda?:X

PSbig grinaca nu dai use default nu poti sa te mai misti dupa

| música a răspuns:

Buna Zapa12,
adminii pe acel server tin redirecte si de aia atunci cand te conectezi nu mere.Solutia este ca trebuie sa reinstalezi din nou cs.1.6.Sper ca ti-am putut fi de ajutor
O zi placuta!

| crystyy16 a răspuns:

Intri in cstrike/resource/ si stergi GameMenu.res intri in cs si ai scapat...bafta