| Marijuana187 a întrebat:

Am intrat pe un server de cs si acum de fiecare data cand dau find servers ma conecteza pe serverul respectiv! cum rezolv asta? FUNDA! SI NU VREAU MESAJE DE TIP www. zuum

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Intri in joc, apoi consola dai connect si bagi orice server nu cel care il ai blocat la find, si stai pe el 2-3 min si dupa aia iesi si o sa til baga mai jos de Quit acolo la meniu principal al cs-ului*ma refer la ultimul sv jucat* si te lasa si la find server sa dai, eu asa am facut

| Georgelxxel a răspuns:

Poate ai pus sa te conecteze automat. la Favorites, dal un click pe serverul respectiv si vezi acolo ce optiuni ai

| Marijuana187 explică:

Am rezolvat sv respectiv avea GameHack si putea sa puna sa s conecteze la orice buton