| DEBrown a întrebat:

Am jucat jocuri online ca Metin2, mai nou si LOTRO(Lord of the Rings Online), dar as vrea daca stiti jocuri in acest gen dar care sa fie FREE, adica ma refer sa nu aiba optiuni de a cumpara de pe site-ul lor fel si fel de avantaje pentru ele, ca sunt multi care bagau zeci de milioane in aceste jocuri si ajungeau cei mai buni, logic. Deci ar exista vreun joc MMORPG care sa nu aiba avantaje prin "bani"?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca toti se risca doar pentru a face bani sau uni o fac doar din prostie

| NoCharachter a răspuns:

Sii eu iti recomand tot WoW - World of worcraft. e, genial.

| spidy a răspuns:

Iti recomand rappelz sau wow pe server private.eu asta joc
am mai jucat metin2, aion, muonline, 4story, ligue of legends, lineage2.

| Alexandra_2197 a răspuns:

Mu online love struck e genial jocul love struck

| Yrynutz a răspuns:

Stiti vreun joc pe net online cu lupte?

| Doru_Dobra_1990 a răspuns:

Epic duel