| CipryIonutz a întrebat:

Am luat si eu Metin2Ro Mod_PL si cand intru in el imi apare o eroare :

"Microsoft Visual C++ Runtime Library

This application has requested the Runtime to terminate it in a unusual way
Please contact the application support team for more information"

Ce sa faccc.Plz ajutati-ma. Dau funda la al carui raspuns ma ajuta. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Asul11 a răspuns:

Trebuie sa astepti ca Kamer sa faca update la hack. Odata ce a aparut pack-ul nou pe Metin s-au facut intariri la hackshield. O versiune a Mod PL din octombrie + 2013 e buna.

| CipryIonutz explică (pentru Asul11):

Ok. Ms mult de la mine ai funda

1 răspuns: