| GabyGab87 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, ma chinui sa fac abonati pe Youtube dar canalul meu este invizibil, cum as putea sa fac sa fie usor de gasit de alte persoane?
Acesta este:https://www.youtube.com/channel/UCJMHgaLtbaxIFB5pGMRMwTg

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi faci reclamă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimbă contentu. pot sa te ajut cu edituri si materiale. prind si eu experiente. n-am nevoie de bani sau acces la cont. Bine. acum tu decizi.

| DARKSMOKE01 a răspuns:

In 2021, e cam tarziu sa te apuci de Youtube deoarece concurenta este unul foarte mare! si trebuie sa ti bagi sute de euro ca sa te promovezi!

| GabyGab87 explică (pentru DARKSMOKE01):

Pai daca nu incerci. inteleg ca la inceput e greu asa suntem noi vrem din prima.

| DARKSMOKE01 a răspuns (pentru GabyGab87):

Populatia e prea plina ca sa te ridici singur! Daca ai 200€ doneaza lu bercea sau lui lecturatu sa ti faca promovare sau lui colo!

| georgianoofr a răspuns:

E un canal prost, schimba contentu, nimeni nu se mai uita la "glume bune", fara suparare tho.

| GabyGab87 explică (pentru georgianoofr):

Ms de raspuns voi incerca sal schimb

| GabyGab87 explică:

Parca v-ar fi cerut cineva ceva bani casa v-am spus doar sa va uitati nu sa comentati. daca canalul nu e de genul tau sau nu te intereseaza dai pas.deci nu va obliga nimeni sa va abonati sau sa faceti nu stiu eu ce. efectiv e gratis nu vi sa cerut nu stiu eu ce v-am ceut doa sa va uitati un pic nu-ti place nu e genul tau ai alte pasiuni sau interese dai mai departe. inteleg ca e plin intenetul de chesti din astea dar haideti sa nu facem haz de necaz ca caut eu nu stiu eu ce sau fac reclama.