| Gagergorus a întrebat:

Am nevoie de ceva TPU! Mi-am cumparat un laptop Asus x552c si vreau sa ii instalez windowsul.La boot imi apare boot option 1, boot option 2... Ce fac? Dau FUNDA +VOT!

Răspuns Câştigător
| kapetanuza a răspuns:

Cred ca laptopul a fost setat in asa fel cand detecteaza/citeste cu cd cu windows sa iti afiseze optiunile de boot am vazut si eu odata dar pe un pc bot 1 era de pe hdd bot 2 de pc cd/dvd acu difera de la fiecare
una din cele 2 tr sa fie sa buteze de pe cd/dvd

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

In bios, sau unde iti apare asa?
Daca porneste instalarea de pe dvd NU ai treaba in bios!
Daca nu porneste atunci seteaza la boot option 1 -cititorul dvd, la boot option 2 HDD-ul apoi restul! Bafta!

| SilviuIulian2015 a răspuns:

Connect: SaMp.DiaVoLa.Ro