| Axys a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns sad
Am o placa video Nivida de 2gb bine nu prea are asa mare importanta memoria ei, e noua am incercat sa i intalez dravarul ei si il instaleaza tot pana la sfrasit pana isi da restart! problema e in felu urmator ca dupa ce isi da restart unitatea, nu mai apare ecarnul normal e totul magalit sa zic asa nu are calitatea buna ce sa-i fac?
Ca am scos placa video din placa de baza si merge bine fara ea dar eu vreau sa las placa video in ea si cand o pun se strica imaginea.

Va rog sa imi spuneti ce sa fac am incercat de nu stiu cate ori sa instalez sa dezinstalez si de geaba am impresia ca plava video nu functioneaza in mod normal sad am incercat sai setez calitatea si imi arata o singura calitate cea care imi arata ecranu spalacit plus ca am incercat si din monito sa-i fac setari si de geaba aveti vreo idee sad ca eu am incercat cam pe toate si de geaba.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa nu fie buna placa. Numai cineva care vede si se pricepe iti poate spune. Si, apropo, "dravarul" se numeste "driver" in cazul tau "driver-ul".