| freddy a întrebat:

Salut am o problema ma jucam fifa 11 si deodata mi s-a blocat imaginea fara a mai puta face nimic si a inceput sa faca un zgomot ciudat in boxe, i-am dat restart crezand casi revine cand s-a restartat mi s-a schimbat rezolutia la placa video si am incercat sa intru in fifa 11 dadu-mi o eraore "E0001". Apoi am incercat sa intru in setarile placi video si la fel o eraore care zicea ceva de genu"Nivida display settings are not available", " you are not currently using a display atached to and nivida gpu! Aveti idee ce are?

Răspuns Câştigător
| RaUlBoY a răspuns:

DA...
Mai intai sterge fifa si nul mai instala pentru ca iti consuma resursele de care are nevoie placa ta video ca sa mearga. Apoi revenind la Problema importanta, eroarea iti zice ceva de genu: " Setarile displayului tau nu sunt valabile. Tu, acum nu folosesti un display atasabil si..." iar la punctele de suspensie urmeaza ultimele 2 cuvinte pe care nu le inteleg (adica navida gpu). In orice caz trebuie ori schimbata ori reparata placa video din unitate!