| razvarazva a întrebat:

Am o curiozitate: Mi-am luat fifa 13 din magazin(original) si am instalat jocul pe calculatorul meu cu cd-key tot si merge online, daca bag pe alt calculator cu acelasi cd-key, pe al doilea mai merge online?

Răspuns Câştigător
| StefyBoy a răspuns:

Nu va mai merge online, asa cred, nu am incercat, dar merita incercat, ca si SingePlayer-ul e tare pe FiFa

| razvarazva explică (pentru StefyBoy):

Pai as incerca dar imi e ca dp sa nu mai mearga niciunul online
laughing

| StefyBoy a răspuns (pentru razvarazva):

Nu se va intampla, o sa-ti mearga macar unul Online (primul) cu siguranta, asa a fost si la mine la cateva jocuri si merg amandoua, doar ca la unul dintre ele nu merge MultiPlayer-ul