| aLeXFotballClub a întrebat:

Am luat un cs-key de la un prieten cu jocul cs go care merge desigur.
Am castigat si eu 2 cutii si vreau sa le vand.Cand intru in Comunitate-bazar spune asa: Trebuie să fi efectuat o achiziție Steam într-o perioadă între 30 zile și un an, fără rambursări sau dispute de plată recente. Pentru a îndepărta această restricție...
Parola contului tău a fost resetată recent. Mai multe informații...
Contul tău este limitat. Pentru a îndepărta această restricție...
Ți-ai resetat sau activat recent Steam Guard. Trebuie să aștepți 15 zile după activarea Steam Guard. Mai multe informații...
Contul tău trebuie să fie protejat de Steam Guard de cel puțin 15 zile. Pentru a îndepărta această restricție...

Sa inteleg ca tebuie sa cumpar ceva (un joc) mai scump de 5 euro ca sa nu mai fie asa sau cum?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Da, trebuie sa cumperi ceva, si eu am primit un gift cu CS GO si nu am aceleasi beneficii ca cei care l-au cumparat. E o diferenta in a cumpara si a primii de la cineva.

| aLeXFotballClub explică (pentru Ineys):

Si pot sa fie si alte beneficii?

1 răspuns: